Kategorie
Uncategorized

Przegląd spotkań społeczności z 20 czerwca

Rada szkoły miała wziąć udział w spotkaniu społeczności w Islamskim Centrum Hamtramck, aby wyjaśnić, dlaczego jest to potrzebne społeczności i wszystkie potwierdzone obecności dzień wcześniej. Spotkanie zostało zorganizowane przez Sama Alasriego, mieszkańca Detroit. Uczestniczył w nim nadzorca zdalnie. Ten krótki post przejdzie przez punkty wymienione w tym spotkaniu bardziej szczegółowo. Przed wejściem do tego chcemy zwrócić uwagę na kilka punktów:

  • Szkoły publiczne Hamtramck wydają więcej na ucznia niż jego odpowiedniki czarterowe w mieście i przynoszą mniej produktywne wyniki.
  • Szkoły czarterowe w Hamtramck nie wymagają od nas płacenia pieniędzy na budowę infrastruktury.
  • Szkoły publiczne w Hamtramck mają wysoki wskaźnik obrotów. Powodem nie jest to, że nie uczą w nowych budynkach, jest więcej do tych niepowodzeń, które muszą być rozwiązane. Musimy zrobić więcej i rozwiązać podstawowe problemy, które powodują nadmierne wydatki przy mniejszej wydajności.

Paneliści spotkania tylko zawarte jeden na żywo przedstawiciel HPS, Nabil Nagi – El Directory wraz z nadzorcą zdalnie przez telefon. Obecni byli również Emad Shamakh członek zarządu ICOH, Abraham Aiyash i Sam Alasri. Kilku członków HPS, którzy potwierdzili swoją obecność dzień wcześniej, nie pojawiło się, w szczególności: Salah Hadwan (wiceprezes) i Moortadha Obaid (powiernik).

Na ~ 15:00 znak lokalnego właściciela firmy Adnan Gobeh przynosi dobre pytanie, że: Dlaczego szkoły Karty lepiej, podczas gdy mają lepszą nadwyżkę i usług ogólnej. Jeden z panelistów zaczął odpowiadać na to pytanie, mówiąc, że to dlatego, że mamy wysoko wyszkolonych i znacznie bardziej wyspecjalizowanych i profesjonalnych niż szkoła Karty. Kurator wspomina inne punkty, jak w Michigan państwo nie płaci za szkoły publiczne, musi przejść przez młynek miasta. Wspomina również, jak wynagrodzenie jest wyższe 60.000 dolarów w przeciwieństwie do 30.000 dolarów zakres szkoły czarterowej płaci. To nieprawda i jest coś, co możemy potwierdzić, nie jest prawdą, jak nauczyciele na poziomie podstawowym w Hamtramck Szkół Publicznych zarabiać znacznie mniej.

Prezentacja jest kontynuowana wraz z kwestiami konstrukcyjnymi i projektowymi. Problemy, począwszy od łazienek wewnątrz przenośnych sal lekcyjnych, które zostały zakupione 10 lat temu, które nie są przyjazne dla studentów. Zgodzili się, że są błędy, które muszą rozwiązać i to jest coś, co mogą wykorzystać nadwyżkę, którą musimy rozwiązać.

Adnan Gobeh ponownie wypowiada się podczas ~40 min znaku. 10 lat temu on i inny właściciel lokalnego biznesu poszedł i oferowane tańsze usługi i materiały jako lokalny biznes (jego firma, która zdarzyło się być po drugiej stronie w Detroit stronie Conant). On namiętnie mówi o tym, jak oni raczej iść i kupić i wspierać miasta, w których żyją zamiast lokalnych przedsiębiorstw i zastanawiasz się, czy tego rodzaju korupcji przenieść tej administracji i nadzorcy lub będzie coś innego? Nadzorca wspomina, jak nowa administracja ma lokalne relacje z firmami takimi jak Royal Kabob, Remas Restaurant i Main Street Restaurant. Związek, który idzie na dwa sposoby, gdzie wspierają administrację i na pewno mogą spotkać się z większą liczą firmami, w tym Adnan's, aby zająć się i stworzyć nowe partnerstwa.

Pamiętajmy, że nie wszystkie te relacje są dobre dla mieszkańców Hamtramck. Na przykład administracja szkoły reklamuje się w Hamtramck Review i Jemeńskiej Gazecie Amerykańskiej, które naciskają na ten Bond. Nie 1 artykuł przeciwko tej obligacji został opublikowany w tych gazetach, ale Hamtramck Review poświęcił cały tydzień i gazety (która została przetłumaczona na bengalski i arabski) na poparcie tej obligacji. Jest to niepokojące, ponieważ gazeta powinna być niezależna od tych, dla których reklamują się.

Ostatnim punktem nadzorca ~ 1:02:30 znak wspomina, jak Ann Arbor przeszedł 1 miliard dolarów obligacji dolara. Nie wspomina, że był to tylko wzrost o 1,65 milia na ich koniec, aby dostać się do tej kwoty, w przeciwieństwie do proponowanych 7,5 milicharze, o które proszą. Nie zapominajmy też o stałych komentarzach organizatorów, którzy twierdzą, że maksymalna podwyżka wynosi 175 dolarów rocznie dla kilku osób, które poprosiły w komentarzach. Skorzystaj z naszego poręcznego kalkulatora, aby obliczyć, o ile rzeczywisty wzrost będzie w Twoim domu.